Metin2 pvp serverler atak server programı nedir nasıl kullanılır? 

Metin2 pvp serverler atak server programı nedir nasıl kullanılır?

Metin2 Pvp Serverler AtakServer GM Yönetim Programı

GM için hem çok yardımcı olan hem de vazgeçilmezlerden bir tanesi olan güzel bir yönetim programı hem de metin2 pvp serverler içerisinde uyumlu olarak çalışmaktadır . Program sayesinde GM  istediğini yapabilir . Sınırsız olarak tüm her şeyi yapabilir . Atakserver programının herhangi bir indirme adresini paylaşmayacağız çünkü paylaşımcı olan kişi içerisine virüs enjekte ettiği zaman kullanıcı  güvenerek buradan indirirse virüs bulaşma ihtimali olur . Bu nedenle nereden indirirseniz indirin virüs kontrolü yapmalısınız .

Biz programı indirdiğiniz varsayarak anlatalım . Program inince hemen  ‘’ config.ini ‘’ olarak metin2 pvp serverler bilgilerinizi girmeniz gerek. İşte neden virüssüz olsun dediğimizi şimdi anlarsınız . Direk olarak bilgileri giriyoruz . 

Ardından  ‘’ admin.exe ‘’ programını çalıştırıyoruz . Az önce doğru olarak girdiyseniz bilgileri burada yenile butonuna bastıktan sonra metin2 pvp serverler'e doğru olarak bir bağlantı sağlanır .  Ardından   burada tüm istatistik bilgilerine ulaşabilirsiniz . Zaten program Türkçe olması en büyük avantajlarından bir tanesidir . Buradan kısaca tüm işlemleri kısa sürede yapabilirsiniz .

Örnek olarak karakter banlamak için hemen ‘’ karakter banla ‘’ sekmesinden oyuncu banlayabiliriz veya banını açabiliriz .  Daha önce GM eklerken oldukça  fazla işlem yapıyorduk . GM  başlığı ekle yetki ver derken uğraşıyorduk ancak pvp serverler için üretilen bu harika program ile  tek bir sayfada oyuncuyu GM yapabiliriz .Rütbesini  ayarlayabiliriz .

İtem Editleme Bile Var !

Diğer bir güzelliği ise oyucuya ait olan tüm bilgileri görebilmektir . Hemen oyuncu ismini yazıyoruz ve buradan oyuncuyu hakkında ne var ne yok hepsini görebiliriz  . Hatta isterseniz değiştirebilirsiniz de. İtem editleme kısmı da oldukça yararlı bir kısayol olmuştur . Oyunculara özel efsunlanmış itemler verebiliriz.

Hesap bilgisi kısmından da bazı hesabına ulaşamayan oyunculara yardımcı olarak yeni şifresini verebilirsiniz .

Her açıdan çok yararlı olan bu program her GM için çok yararlı olacak çünkü  oyuncu sayısı arttıkça hız da artması gerek .Bu nedenle bu program oldukça yararlıdır .  

Tarih: 2016-12-27 20:39:35

Metin2 pvp serverler atak server programı nedir nasıl kullanılır? Yorumları