Metin2 Pvp Serverler Kurulumu Nasıl Yapılır?Basit mi ? 

Metin2 Pvp Serverler Kurulumu Nasıl Yapılır?Basit mi ?

Konumuzda detaylı olarak ;

-Metin2 pvp serverler kurulumu
-Pvp serverler kurulumu nasıldır?
-Pvp kurumu hakkında detaylı bilgiler nedir?
-Metin2 pvp serverler için hangi programlar gereklidir?

 

Metin2 Pvp Serverleri Kurmak İçin Neler Gerekli

Kurmak aslında en güzeli olsa da zahmetli olduğu için genelde metin2 pvp serverler sahipleri bilişim veya arkadaş yardımı ile metin2 pvp serverler sahibi oluyorlar . Tam kurulumu anlatmak oldukça uzun olacağı için temel noktalara değineceğiz .

İlk defa alacağımız ve her zaman duyacağımız bir sunucuya sahip olmamız gerek . Sunucu olmazsa hiçbir şey olmaz . Sunucu satın alınabilir veya yapılabilir .

Sanallaştırılmış bir sunucu sahibiyseniz vsphere client ile  bu sanal sunucumuza bağlanalım .Metin2 pvp serverler için en önemli kısımdır . Bir vps açıyoruz . Vps için  henüz oyuncu olmadığından dolayı 2 GB Ram ayırmak yeterli kalacaktır . Saldırılardan da bu yolla kurtulabiliriz .Putty programı ile ssh ulaşmanız sıkıntılı olursa vps yardımcı olacaktır .Artık sanal sunucu tam anlamı ile hazır olmasa da IP adresi bellidir .Ardından FreeBSD işletim sistemini kurmak gerek .Ana noktalara değindiğimiz için nasıl kurulur ayrı bir konudur .  Ardından Mysql kurulumu yapmamız gerekiyor . Sunucu ile ilgili işlemleri tamamlamış olduk .

Şimdi pvp serverler için bize lazım olan  Metin2 server files  lazım bunu da google üzerinden bir hayli fazlasıyla bulabilirsiniz .  Öncelikle hazır olanlar ile yetinelim sonrasında kendi Metin2 server files  yapımını öğrenirsiniz .Ayrıca güncel olan iyi olandır ancak virüssüz olan en iyi olanıdır .

Pvp Serverler Önemli Programlar

Bu dosyaları bulduk şimdi ne yapacağız derseniz dosyaları sunucuya yükleyeceğiz bunun için de FTP programı gerekli . Root bilgileri ile oturum açalım . Sıradan bir web sitesinde oturum açmıyoruz . Site yöneticisi sekmesinden SSH File Transferi olarak root bilgilerini gireceğiz . Burada detaylı işlemler yapılması gerek .

Navicat ise veri tabanı düzenleyecek olan kahramanımızdır .Ancak kahramana bir yardımcı olacak olan Putty olmazsa olmazlardandır  . Navicat ile değişe ayarları Putty başlatır .  Ardından düzenlemeler de başrol olan UNEPK ve Eternexus pack açma programları lazımdır .Tüm bunları duymak bile size zor geliyorsa her birinin yüzlerce ayrı detayı var .

Tarih: 2016-12-01 17:43:07

Metin2 Pvp Serverler Kurulumu Nasıl Yapılır?Basit mi ? Yorumları