Metin2 Pvp Serverler 7x Engelleme Nasıl Yapılır?.Mümkün müdür? 

Metin2 Pvp Serverler 7x Engelleme Nasıl Yapılır?.Mümkün müdür?

Metin2 pvp 7x hilesi nedir?.Engellenmesi Mümkün müdür?
Metin2 pvp serverler 7x engellemesi nasıl yapılır?
7x hilesi nasıl engellenir?

Metin2 Pvp Serverler 7X Hilesi

Oyuncuların metin2 pvp serverleri en ince detayına kadar kurcalaması sonucu ortaya çıkan bu hile sunucu sahiplerini çıldırtan bir hile . Bu tür hileler metin2 pvp serverler kurucularının sunucularına zarar vermekten başka işe yaramamaktadır .Ayrıca hile yapımcısı da bu tür programların içerisine kendi virüsünü yerleştirerek kendi aslan payını almaktadır . Kesinlikle hile kullanımına karşıyız . Verilen emeklerin bu şekilde karşılığı alınması haksızlık olmaktadır .

Az sonra anlatacağımız konu ile 7x hilesine bir engel duvarı öreceğiz . Oyun pack dosyalarına eklendiği zaman metin2 pvp serverler içerisinde 7x hilesi kullanılamayacak .  Öncelikle  burada bulunan dosyaları indirmeniz gerek :  https://goo.gl/peyD41

Arşiv olarak inecek olan arşivin içerisinde bulunan dosyaları saldırıyı kendisine çekecek ve hile aktif olmayacak çünkü oyuna değil bu dosyalara saldırı yapmış olacak  .  Arşiv içerisindeki dosyaları pack içine attıktan sonra   ‘’ İndex ‘’ not defteri yardımı ile açalım ardından şu komutu yazmazsak gelen saldırıları hala oyun karşılar . Ancak bu kod ile saldırılar sadece bu dosyalara yapılacaktır . ‘’ index ‘’ içerisine yazılacak olan kodlar ise sadece şunlardır :

*

engel

*

Arşiv içerisinden çıkması gereken dosyalar : engel.epk ve engel.eix 

Pvp Serverler de Hile Engellenmiş Oldu

Olay buraya kadar tamamlanmış oldu . Dosyaları pack içerisine ve  ‘’ index ‘’ dosyasını da düzenlediyseniz artık 7x saldırısı aldığınız zaman saldırılar sunucu ile alakasız olan pack içerisine attığımız dosyalara gidecek ve çalışmayacaktır. Bu yönteme hedef şaşırtma diyoruz ancak bazen hedef şaşırmayabilir .Şanslı olarak bir şekilde hile çalışabilir ancak büyük oranda hileyi engelledik .

Ancak hile engellemek ile pvp serverler rahatlamıyor . Bir hile engelleniyor diğer bir hile ortaya çıkıyor ancak ne kadar zararlı yazılımcı varsa o kadar da güvenlik şirketi bulunmaktadır .Bazı gönüllü kod severler de kendi zekasını konuşturarak pvp serverler sahiplerine yardımcı olabiliyor .

Diğer bir uyarımız ise bu tür dosyalar eklemeden önce bir virüs kontrolü yapmanız olacak ki sizin için virüs kontrolü yaptık ancak tekrardan yapmanız tavsiyemizdir.

Tarih: 2016-12-24 13:33:29

Metin2 Pvp Serverler 7x Engelleme Nasıl Yapılır?.Mümkün müdür? Yorumları