Metin2 Pvp Lonca Savaşı ve Komutları Nelerdir? 

Metin2 Pvp Lonca Savaşı ve Komutları Nelerdir?

Metin2 pvp lonca savaşı listesi nasıl bulunur?
Metin2 pvp lonca komutları nelerdir?
Metin2 pvp lonca kodları?

Metin2 Pvp Lonca Savaşı Listesi Ve Komutları

Uzun süredir oyunculara hizmet veren metin2 pvp serverler kendini her gün biraz daha geliştirirken oyuncu isteklerine göre şekilleniyor . Lonca ise tamamen oyuncuların çok önemsediği bir konu . Oyunu tek başına oynamaktan sıkılan oyuncular ve oynarken fazla ilerleme sağlayamayan oyuncu loncalar ile birlikte oynamak istiyor. Ancak kurucu henüz Lonca ile ilgili düzenlemeler yapmamış veya bir takım sorunlar bulunuyorsa bunu az sonra anlatacağımız konuda öğrenebilirsiniz.

Peki öğrendiklerim ne işe yarayacak ? 

Öncelikle oyunda yönetici siz olduğunuz için oyunda bir hata olduğu zaman ilk müdahaleyi yapacak olan siz oluyorsunuz. Örneğin metin2 pvp serverler de bir savaş oldu ve takılma yaşandı ki bu savaşlar çok şiddetli geçtiği için yani çok fazla oyuncu katıldığı için sunucuya yüklenme çok oluyor .Bu nedenle oyun BUG içerisinde kalınca oyuna müdahale etmeniz için bir takım kodlar bilmelisiniz.

Oyuncular Savaşta Takılı Kaldıysa

Gelelim oyunda hata oluşan bir Lonca savaşını bitirmeye öncelikle oyuna GM olarak bağlanıyoruz ardından sohbeti açarak" /gwlist "yazıyoruz. Ne anlama geliyor bu ? Bu kod oyunda yapılan tüm Lonca savaşlarını önünüze listeleyecektir. Buradan şikayet gelen Lonca savaşını buluyoruz .Ardından sorun yaşanan savaşı kapatmak için parantez içerisinde yazılan sayıları şu şekilde yazacağız " /gwstop sayılar boşluk sayılar " halinde yazarsak savaşı sonlandırmış oluruz

Pvp Serverler de Lonca İçin GM Kodları

Aslında GM kodlarını bildiğiniz zaman pvp serverler de  bir problem yaşanırsa sizin için fazla problem yaşanmayacak. Bu kod ise tamamen acil yardıma ihtiyacı olan yöneticiler içindir. Oyuncular savaş esnasında hile kullanımı yapıyorsa bu savaşı bug içerisinde bırakabilir. Bu konuda da bir araştırma yapmalısınız . Oyunculara ne olduysa sorarak öğrenebilirsiniz ancak iki tarafa da sormak gerekiyor. Bu tür önemli Lonca savaşlarına GM olarak katıldığınız zaman oyuncular  için de daha iyi olacak çünkü hile yapacak olan kişi sizi görünce hile yapmaktan vazgeçerek savaşmak zorunda kalacak . Bir yandan savaş esnasında DDoS saldırısı yapanlar da olunca sunucu çökmeleri bile olabilir .

 

 

Tarih: 2016-12-22 11:48:13

Metin2 Pvp Lonca Savaşı ve Komutları Nelerdir? Yorumları