Metin2 Putty Şifre Değiştirme 

Metin2 Putty Şifre Değiştirme

Metin2 Pvp Serverler Putty Şifresini Değiştirme

Konuya başlamadan önce putty şifresi değiştirme olayında PuTTY bir programdır ve herhangi bir şifreye sahip değildir . Bahsedilmek istenen şey aslında metin2 pvp serverler  root şifresidir . Tamamen yanlış anlaşılma veya bilgisizlik ile oluşan bu kalıplar nedeni ile bu başlık kullanılmaktadır .Ancak açıklamasını yapmadan konuya geçmedik .Şimdi konumuza dönecek olursak o  kadar basit bir anlatım yapacağız ki Facebook şifrenizi değiştirir gibi metin2 pvp serverler FreeBSD root şifresini değişebileceksiniz .

Pvp Serverler İçin Her Zaman Olduğu Gibi Program Gerekli

Sırasıyla işe başlamadan önce tüm yazıyı okuyunuz . Öncelikle putty programını açıyoruz ve karşımıza çıkan panelde Host Name ve IP adresi istenmektedir . Buraya isterseniz  sunucu adını isterseniz IP adresini yazabilirsiniz . Tavsiyemiz olan sağlam olsun IP adresi olsun . Yazdıktan sonra open diyoruz . Gelen ekranda bilgilerimizi ister ve giriş yaparız . Ardından root#  yazısını görmeniz gerek bu yazıyı görünce sysinstall yazıyoruz ve FreeBSD  sunucumuz açılır . Buradan Configure yazan yani ayar kısmına gelelim . Select dedikten sonra   ‘’ root password ‘’ yazan  yere  ‘’ ok ‘ ‘diyoruz . Buraya   ‘’ ok ‘’ dedikten sonra bizden yeni şifrelerimizi isteyecektir .  Açılan yerde  ‘’ new password ‘’ yazıyor olmalı buraya pvp serverler için  yeni şifremizi yazalım kesinlikle sakin ve yavaşça ne yazdığımızı bilerek yazalım .

İşlemleri Yaparken Sakin Olun

Ardından tekrar yazmanızı isteyecektir . İşlemler tamamlandı . Herhangi bir hata almamış olmanız gerek eğer işlemleri doğru yaptıysanız . İşlemler tamamlanınca oyuna ne reboot ne de qc çekmenize gerek yok . Artık hep bu şifreyi kullanacaksınız . İstediğiniz zaman gidip root şifrenizi değişebilirsiniz . Daha fazla ayar yapmanıza gerek yok . Ayrıca buradaki ayarları da kurcalamanızı tavsiye etmeyiz çünkü root ayarlarıdır . En ufak yanlış hata pvp serverlerin çökmesine silinmesine neden olabilir . İyi bir İngilizce olmasa bile teknik İngilizceniz olmalıdır .Aksi halde çok yanlış işler yapabilirsiniz .Tüm işlemleri sakin bir şekilde yapın bir dakika kazanacağım diye 1 haftalık emeğinizi kaybedebilirsiniz .

 

Tarih: 2016-11-30 14:13:33

Metin2 Putty Şifre Değiştirme Yorumları